Zakázková kovovýroba

Kontaktní údaje naleznete zde.

Vhodné pro odkládání kosmetických nebo jiných potřeb. Výhodou je stabilita a snadná manipulace.

Vyrábíme jedno i vícedílné, které lze složit na velikost jednoho dílu. Ve variantách nanožkách nebo pro jednoduší manipulaci na kolečkách. Rozměry přizpůsobíme  požadavkům zákazníka.

Výškově nastavitelná podnožka slouží k podložení končetiny. Pro zvýšeno pohodlí má podélně vyvýšené okraje zabraňující uklouznutí nohy do stran.

Je určena pro kosmetické a pedikérské salony, slouží k pohodlnému podložení chodidla.

Otočná výškově nastavitelná židle na pětiramenném kříži na kolečkách Je vhodná proordinace, laboratoře a kosmetická studia. Sedák je čalouněný, barva čalounění dle domluvy.

Je určena pro  použití v terapeutickém praxi. Slouží k navození celkové harmonizace avitalizace jednotlivých čaker.

Je určen pro použití ve veterinárních ordinacích. Stůl je výškově nastavitelný, pracovní plocha je nerezová. Zdvih pracovní plochy je el. motorem ovládaný nožním spínačem.

Instrumentační stolek je určen k uložení nebo odložení nástrojů a pomůcek. Je opatřen kolečky pro snadnou manipulaci a převážení mezi jednotlivými pracovišti.

Jsou určena pro použití v masážních salonech a lékařských ordinacích. Výška je nastavitelná el. motorem. Ovládání zdvihu je možné dvěma způsoby a to tlačítky po boku lehátka nebo nášlapným ovladačem.

Je určeno pro použití v masážních salonech a lékařských ordinací. Lehátko je pevné, stabilní bez možnosti výškového nastavení.