Zakázková kovovýroba

Kontaktní údaje naleznete zde.

Je určena pro kosmetické a pedikérské salony, slouží k pohodlnému podložení chodidla.

Otočná výškově nastavitelná židle na pětiramenném kříži na kolečkách Je vhodná proordinace, laboratoře a kosmetická studia. Sedák je čalouněný, barva čalounění dle domluvy.

Je určena pro  použití v terapeutickém praxi. Slouží k navození celkové harmonizace avitalizace jednotlivých čaker.

Je určen pro použití ve veterinárních ordinacích. Stůl je výškově nastavitelný, pracovní plocha je nerezová. Zdvih pracovní plochy je el. motorem ovládaný nožním spínačem.

Instrumentační stolek je určen k uložení nebo odložení nástrojů a pomůcek. Je opatřen kolečky pro snadnou manipulaci a převážení mezi jednotlivými pracovišti.

Jsou určena pro použití v masážních salonech a lékařských ordinacích. Výška je nastavitelná el. motorem. Ovládání zdvihu je možné dvěma způsoby a to tlačítky po boku lehátka nebo nášlapným ovladačem.

Je určeno pro použití v masážních salonech a lékařských ordinací. Lehátko je pevné, stabilní bez možnosti výškového nastavení.

Je určeno převážně pro maséry.  Lehátko je přenosné, skládací. Konstrukce je duralová, ložná plocha je očalouněna koženkou barvy dle vzorníku.

Je určeno pro použití v kosmetických salonech a lékařských ordinacích. Křeslo je polohovatelné  s možností rozložení do vodorovné polohy s odnímatelnými područkami. Zvedání křesla je elektromotorem.

Je určeno pro použití v kosmetických salonech. Polohování opěradla současně s podpěrkou pod nohy umožňuje rychlou změnu nastavitelných poloh.