Zakázková kovovýroba

Kontaktní údaje naleznete zde.

Je určeno převážně pro maséry.  Lehátko je přenosné, skládací. Konstrukce je duralová, ložná plocha je očalouněna koženkou barvy dle vzorníku.

Je určeno pro použití v kosmetických salonech a lékařských ordinacích. Křeslo je polohovatelné  s možností rozložení do vodorovné polohy s odnímatelnými područkami. Zvedání křesla je elektromotorem.

Je určeno pro použití v kosmetických salonech. Polohování opěradla současně s podpěrkou pod nohy umožňuje rychlou změnu nastavitelných poloh.

Vhodné pro odkládání kosmetických nebo jiných potřeb. Výhodou je stabilita a snadná manipulace.

Vyrábíme jedno i vícedílné, které lze složit na velikost jednoho dílu. Ve variantách nanožkách nebo pro jednoduší manipulaci na kolečkách. Rozměry přizpůsobíme  požadavkům zákazníka.

Výškově nastavitelná podnožka slouží k podložení končetiny. Pro zvýšeno pohodlí má podélně vyvýšené okraje zabraňující uklouznutí nohy do stran.

Je určena pro kosmetické a pedikérské salony, slouží k pohodlnému podložení chodidla.

Otočná výškově nastavitelná židle na pětiramenném kříži na kolečkách Je vhodná proordinace, laboratoře a kosmetická studia. Sedák je čalouněný, barva čalounění dle domluvy.

Je určena pro  použití v terapeutickém praxi. Slouží k navození celkové harmonizace avitalizace jednotlivých čaker.

Je určen pro použití ve veterinárních ordinacích. Stůl je výškově nastavitelný, pracovní plocha je nerezová. Zdvih pracovní plochy je el. motorem ovládaný nožním spínačem.