Zakázková kovovýroba

Kontaktní údaje naleznete zde.

Jsou určena pro použití v masážních salonech a lékařských ordinacích. Výška je nastavitelná el. motorem. Ovládání zdvihu je možné dvěma způsoby a to tlačítky po boku lehátka nebo nášlapným ovladačem.

Je určeno pro použití v masážních salonech a lékařských ordinací. Lehátko je pevné, stabilní bez možnosti výškového nastavení.

Je určeno převážně pro maséry.  Lehátko je přenosné, skládací. Konstrukce je duralová, ložná plocha je očalouněna koženkou barvy dle vzorníku.

Je určeno pro použití v kosmetických salonech a lékařských ordinacích. Křeslo je polohovatelné  s možností rozložení do vodorovné polohy s odnímatelnými područkami. Zvedání křesla je elektromotorem.

Je určeno pro použití v kosmetických salonech. Polohování opěradla současně s podpěrkou pod nohy umožňuje rychlou změnu nastavitelných poloh.

Vhodné pro odkládání kosmetických nebo jiných potřeb. Výhodou je stabilita a snadná manipulace.

Vyrábíme jedno i vícedílné, které lze složit na velikost jednoho dílu. Ve variantách nanožkách nebo pro jednoduší manipulaci na kolečkách. Rozměry přizpůsobíme  požadavkům zákazníka.

Výškově nastavitelná podnožka slouží k podložení končetiny. Pro zvýšeno pohodlí má podélně vyvýšené okraje zabraňující uklouznutí nohy do stran.

Je určena pro kosmetické a pedikérské salony, slouží k pohodlnému podložení chodidla.

Otočná výškově nastavitelná židle na pětiramenném kříži na kolečkách Je vhodná proordinace, laboratoře a kosmetická studia. Sedák je čalouněný, barva čalounění dle domluvy.